top of page

Cykl spotkań z literaturą dla najmłodszych

Zaktualizowano: 4 dni temu

Wydarzenia odbędą się w ramach projektu "Najlepiej w życiu ma Twój kot-Szymborska i literackie mruczki świata" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z funduszu Promocji Kultury.
Publiczne Przedszkole w Drezdenku odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu "Bajeczki koteczki". Przedszkole odwiedziła pani weterynarz - Paulina Jerzy-Kittel. Pani doktor opowiedziała dzieciom o swojej pracy oraz przeczytała im wierszyki o kotach. Wszystkie dzieci otrzymały kolorowe pocztówki oraz "kocie ciasteczka". Serdecznie dziękujemy Pani Doktor za przyjęcie naszego zaproszenia. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu "Najlepiej w życiu ma Twój kot-Szymborska i literackie mruczki świata" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z funduszy Promocji Kultury.


W Publiczne Przedszkole w Drezdenku 15 września odbyły się kolejne 2 spotkania w Przedszkolu z cyklu ,, Bajeczki koteczki". Gościem była pani Magda, która reprezentowała Sklep zoologiczny Planeta Zoo Drezdenko.Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Najlepiej w życiu ma Twój kot-Szymborska i literackie mruczki świata" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszy promocji kultury.
3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page