top of page

Infrastruktura Bibliotek - konferencja ekspercka


W dniach 8-9 grudnia 2022 r. w nowoczesnych i zmodernizowanych wnętrzach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim odbywa się konferencja "Infrastruktura bibliotek: pomysły, realizacje, doświadczenia".


Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Drezdenku reprezentowali: Katarzyna Hołyst - Dyrektor, Małgorzata Nowak - Starszy Bibliotekarz oraz Tomasz Walczak - instruktor transmisji wydarzeń kulturalnych i pozyskiwania środków pozabudżetowych.

Wydarzenie było częścią strategii informacyjnej i upowszechniającej inicjatywy związane z realizacją „Infrastruktury bibliotek 2021-2025”, jednego z działań w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.Konferencja to okazja do spotkania z ekspertami, wymiany doświadczeń, pomysłów, które będę wdrażane przy kolejnych projektach inwestycjach realizowanych w naszej instytucji. Była to także doskonała okazja by porozmawiać o trwającej realizacji projektu "Nowoczesna biblioteka w przedwojennej kawiarence - modernizacja biblioteki w Drezdenku.2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page