top of page

Wielki sukces zbiorki WOŚP

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrał w Drezdenku, tak jak i w całej Polsce oraz wszędzie na świecie, gdzie nasi rodacy działają - 29 stycznia 2023 roku. Hasło tegorocznej edycji brzmiało: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!


W Drezdenku, podobnie jak od lat, Sztab mieścił się w siedzibie Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy im. ks. Józefa Tischnera. Poza biblioteką partnerami w organizacji Finału byli: Urząd Miejski w Drezdenku oraz Centrum Promocji Kultury w Drezdenku. Szefową Sztabu została podobnie jak w roku ubiegłym, dyr. biblioteki - Katarzyna Hołyst. Członkowie Sztabu: Kamila Steblecka – wicedyrektorka SP 3, Renata Kozielec – dyrektorka Przedszkola Publicznego oraz Tomasz Walczak – radny Rady Miejskiej.


Pobiliśmy rekord sprzed trzech lat. Wspólnie uzbieraliśmy kwotę ponad 75 tysięcy złotych. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszek i wolontariuszy, także sześciu Puszek Sztabowych. Nieoceniona pomoc nauczycieli, zarówno zaangażowanych w Sztabie, jak i pomagających w dniu Finału oraz profesjonalne i liczne uczestniczących w liczeniu pracowników Lubusko-Wielkopolskiego Bandu Spółdzielczego w Drezdenku. Przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji, osoby prywatne, to nasz ogromny sukces. OSP Trzebicz, Rąpin i Drezdenko, dzięki którym wolontariusze dotarli do wielu sołectw.Gmina Drezdenko gra z Jurkiem Owsiakiem do końca świata i jeden dzień dłużej.

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page