top of page

Zabierz książkę na wiosnę - kiermasz charytatywny

Zapraszamy i zachęcamy do włączenia się w akcję charytatywną. łączącą miłość do książek i pasję czytania.


Kochani mieszkańcy Drezdenka, jak również wszyscy pozostali z okolicznych miejscowości, którzy mogą być w Drezdenku dnia 9 maja od godziny 9:00 do godz. 17:00 przy skwerze na Starym Rynku.


Odbędzie się charytatywny kiermasz „Zabierz książkę na wiosnę"„ Będzie ciasto i kawa lub herbata oraz puszka/skarbona Arki, gdzie można wrzucić datek, aby wspomóc zwierzęta pozostające pod opieką Arki, a jest ich niemało Porzucone i skrzywdzone przez człowieka psy i koty nie pomogą sobie same. One odczuwają tak jak my, a są przy tym ufne i bezbronne. Nie pozostawajcie obojętny na los "braci naszych mniejszych" jak mawiał Franciszek z Asyżu.


Kochani bez Waszej pomocy nie damy rady. liczymy na Wasze gorące serca, wszak Drezdenko niejednokrotnie udowodniło, że mieszkają tu empatyczni i dobrzy ludzie, którzy kochają zwierzęta.


Kiermasz jest częścią wydarzeń Tygodnia Bibliotek. W ten sposób Biblioteka Publiczna w Drezdenku świętuje. Świętujcie razem z nami!!!


Arka dla zwierząt dobrze, że jesteście i działacie!


#TydzieńBibliotek #BibliotekaTischnera #Drezdenko #RatownicyCzytelnictwa #obszar1dzieci #obszar2nauczyciele #obszar3rodzice #obszar4współpraca #obszar5nazewnątrz
0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page